Strona główna Dla mieszkańców Nasze sprawy Sesja Rady Gminy - Poruszmy nasze sprawy! (31.03.2011)

BARDZO WAŻNE

Szanowni mieszkańcy Błędowa,

Jutro, czyli w czwartek 31 marca br. odbędzie się Sesja Rady Gminy. Na zebraniu jest punkt obrad: „Interpelacje i zapytania Radnych, sprawy różne”, dzięki któremu możemy zabrać głos i przedstawić swoje stanowisko dotyczące spraw najbardziej nurtujących naszą społeczność. W tym wypadku nadarza nam się okazja zwrócenie uwagi Władz Gminnych na problem dróg dojazdowych do posesji, o czym dosłownie wczoraj pisaliśmy w naszym portalu w zakładce NASZE SPRAWY.

Na sesji będzie również zatwierdzona nowa stawka za pobór wody. W tym momencie również możemy zaprotestować przeciwko praktykom ustalania różnych wysokości opłat, dzielących mieszkańców na zameldowanych (płacących niższe stawki) i niezameldowanych (opłacających stawki wyższe).

Kolejna kwestia, to fundusz sołectwa, o który możemy wystąpić do Rady Gminy, aby odpowiednią uchwałą wydzielił takowy. Dzięki niemu będziemy mieli dodatkowe pieniądze do wykorzystania, którymi będzie dysponował Sołtys wraz z Radą Sołecką w porozumieniu z mieszkańcami.

Hala Sportowa
Brody-Parcele

Redakcja bledowo.pl

Galeria

[sigplus] Critical error: Insufficient file system permissions to create the folder /www.bledowo.pl/cache/preview.