Strona główna Dla mieszkańców Komunikaty Gazyfikacja, rozmowy wstępne.
W dniu 13 marca 2012r. w Urzędzie Gminy Pomiechówek odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy Gaz Media Sp. z o. o.
z Wołomina i sołtysami wsi Kosewko, Szczypiorno, Śniadówko, Błędowo, Goławice Pierwsze, Goławice Drugie, Stanisławowo i Nowy Modlin w celu omówienia możliwośći doprowadzenia sieci gazowej do tych miejscowości.
Było to spotkanie wstępne, na którym określono działania jakie może podjąć samorząd, aby taka inwestycja mogła powstać.
W chwili obecnej sołtysi poszczególnych miejscowości mają za zadanie sporządzić listy osób chętnych do korzystania z infrastruktury gazowej.
To liczba osób zdeklarowanych będzie przesądzać o budowie gazociągu. Po wskazaniu planowanego przebiegu sieci i przekazaniu listy
potęcjalnych odbiorców, Mazowiecka Spółka Gazownictwa przeprowadzi analizę opłacalności przedsięwzięcia.
Dopiero w przypadku uzyskania pozytywnej opinii, będą mogły rozpocząć się prace projektowe budowy gazociągu.
Rzeczowa realizacja inwestycji będzie możliwa w okresie 2-3 lat od momentu podjęcia działań przez MSG.

Żródło informacji: GAZETA POMIECHOWSKA nr 4

Od kilku dni próbowaliśmy się skontaktować telefonicznie z firmą Gaz Media w celu poznania szczegółów gazyfikacji naszej wsi, nietety bez rezultatów.
Na kilkanaście wykonanych połączeń pod numery telefonów dostępnych na stronie
www.gazmedia.pl, żadne połączenie nie zostało odebrane.
Na wysłanego mejla w dniu 22 marca 2012r. do dziś nie otrzymaliśmy odpowiedzi.
W związku z brakiem możliwości kontaktu z firmą realizującej inwestycję w przypadku Państwa pytań prosimy o kontakt z sołtysową Wiolettą Śliwińska.

Galeria

[sigplus] Critical error: Insufficient file system permissions to create the folder /www.bledowo.pl/cache/preview.